Nejoblíbenější na blogu - TEORIE PRETTY LITTLE LIARS [www]

Březen 2015

PLL velké finále 5x25: rekapitulace a teorie

25. března 2015 v 15:18 | Lis* |  Recaps
SPOILERY (překvapivě:D), jestli jste finále ještě nevěděli, tak se čtením asi počkejte :)

PLL theory: Je Lucas "Uber -A"?!

11. března 2015 v 18:38 | Lis*Lis* |  Ostatní
Takže... Na svém facebooku jsem vám psala něco o svých plánech na další článek, ptala jsem se na návrhy a nakonec... jsem nevyužila ani jedno :D Ale nebojte, myslím si, že to za to určitě stojí a článků bude ještě dost. :)

Lucas, malý šikanový "šprtík" a Monin poskok, jak jen by ON mohl být, jak Marlene ráda říká, "Uber -A"? (A tak mě napadá, jsou Big a Uber A dvě jiný věci?) Na začátek řekněme, že tahle (dle mého) geniální teorie a hlavní nápad je převzatý z tremolux.tumblr.com a z poměrně značné části se jedná spíš o volný překlad článku, doplněný o moje další postřehy a dojmy. Pořád si ale myslím, že by to tu mělo být - pokud vím, na Lucase jsem se v teorii nikdy víc nedívala, pořád jsem ho považovala za Monina pomocníčka, ale teď váhám. Doufám, že po dočtení téhle teorie budete váhat i vy. :P

Pusťe si tenhle teaser k "Welcome to the Doll House" (má jen 5 sekund, takže povinně všichni:D) - na začátku někdo říká (pravděpodobně) "vítejte" v cizím jazyce. Dost lidí debatuje o tom, že by to mohlo být "velkominn" - islandsky = obrovský ukazatel na Ariu. To pro teď necháme stranou.
Druhá možnost je, že je to německé "willkommen".
Marliin oblíbený výraz "uber" je taky německý.
To už máme dvě pojítka mezi Německem, -A a s nadcházejícím finálem.