Nejoblíbenější na blogu - TEORIE PRETTY LITTLE LIARS [www]

Únor 2015

PLL recap: 5x20

19. února 2015 v 21:19 | Lis* |  Recaps
Tak jsem tu konečně se slíbenou rekapitulací na 20. díl. Takže bez delšího zdržování, jdeme na to!
  • Previously on PLL: Jsem jediná, koho zarazil záběr Kate u koní? Moc nevěřím tomu, že by Kate měla co dočinění s A-teamem vzhledem k tomu, jak minimálně se v seriálu vyskytuje, ale hned jak jsem viděla ty koně, vzpomněla jsem si na Bethany. Ehm, whatever.
  • To, že Mike rád posiluje nedokazuje vůbec nic a co tak vím, není na tom ani nic podezřelýho -_- :D
  • Jinak celá ta scéna v Mikeově pokoji mi přišla zvláštní. Spencer: "Zkontrolovaly jste ledničku?" (náhodou má v energy schovanou krev); Emily: "Zkontrolovaly jste tu tašku?"[chce jí prohledat] Aria: "Ne, já to udělám"(náhodou je tam náhrdelník).
  • Ten řetízek není pro Ali. Jako, ani omylem. Vážně jsou ty holky pořád hloupější a hloupější? -_- :@
  • Nechce se mi to říkat, ale Spencer je v týhle scéně vážně podezřelá. Nejdřív jde náhodně prohledat ledničku a už už sahá po energy drinku, ve kterém by následně našly tu krev. A hned na to bleskurychle rozluští tu zprávu na řetízku protože na to "viděla reklamu". No, nevím. :D

Jsem na facebooku!

9. února 2015 v 19:11 | Lis* |  Site info
(a kdo taky není, že?)

Už jsem to naznačovala dřív, konečně je to tady - facebookové stránky pro blog. Ideální pro kratší posty, lepší komunikaci, teoreticky i sdílení a tak znáte to. Chtělo by to nějak oživit. Mám v plánu na facebook přidávat okamžité reakce na aktuální díly, kratší teorie/postřehy, které by na článek nestačily, překlady youtube teorií do češtiny a tak dál. Takže jestli máte zájem se připojit, dole přikládám odkaz. :)


Zatím tam nic nenajdete, plánuju určitě ve středu přidat reakce na nový díl (a možná se v průběhu dneška dokopu tam něco napsat co se týká mých skromných očekávání na finále).

Lis*

PLL theory: Bethany Young

9. února 2015 v 14:19 | Lis* |  Ostatní
Zdravím všechny :)
Už pár dní mám po zkouškách a většinu volného času teď trávím maratonem PLL! :) Přesněji řečeno koukám znovu na 4. a začátek 5. série, protože si myslím, že první 3 série jsem teoriema pokryla docela slušně, zatímco další dvě série dost pokulhávají :) Tím nechci říct, že by nebylo od věci hledat náznaky i v 1. sérii, ale abych byla upřímná, na jednu stranu mi trochu přijde, jako by se tvůrci od celkového konceptu PLL prvních dvou sérií dost odklonili a asi by bylo fajn soustředit se na to, co se děje teď.

Jak jsem se tak dívala na 4. sérii, došlo mi, že vlastně pořád nevíme nic o příběhu Sary Harvey (víte, o té pohřešované, která byla zmíněná v jednom díle a pak už nikdy -_-). Pořád mi vrtá hlavou, proč by tvůrci představovali novou partu kamarádek, kterým se ztratila "královna", kdyby to nic neznamenalo? Proč do už takhle dost komplikovaného příběhu PLL tahat nový příběh a pak ho nechat otevřený?

Čím víc se v seriálu mluví o Bethany, tím víc si myslím, že žije (a ano, uvědomuju si, jak moc to komplikuje celý příběh, ale zkuste nechat otevřenou mysl). Co víc, začínám si myslet, že by mohla být Black Veil. Vím, jak moc odvážný tohle tvrzení je, proto ho zkusím aspoň trochu podložit, ať nevypadám jako úplnej blázen.

No, ještě honem rychle k Saře (ok, skloňování anglických jmen mi vždycky láme srdce:D). Je téměř jisté, že Sara se v seriálu už neobjeví. Webové stránky, které byly vytvořeny jako taková pomoc při pátrání obsahují (pochopitelně) Sařinu fotku. A kdo je na té fotce? No, herečka to není. Jedná se o upravenou fotku z internetu. Umím si představit, že producenti sháněli nějakou blondýnku, našli odpovídající fotku na internetu, pravděpodobně zaplatili něco za autorská práva a tím to haslo. Žádné shánění herečky pro roli Sary a tím pádem nulová pravděpodobnost, že by kdy počítali s tím, že se Sara Harvey z masa a kostí kdy ocitne v seriálu. Může to znamenat dvě věci: Sara vážně je mrtvá a nebo už se v seriálu neobjeví z toho důvodu, že tuhle dějovou linii tvůrci nechají "být" (v tom případě ale nechápu, proč jí vůbec vytvářet!!:() No... Pokud Bethany vážně žije, někdo v tom hrobě být prostě musí. Kdyby to byla Sara, dávalo by to její postavě nějaký význam.