Nejoblíbenější na blogu - TEORIE PRETTY LITTLE LIARS [www]

Leden 2015

Vánoce, Silvestr, zkoušky aneb pár aktuálních žbleptů o mně

1. ledna 2015 v 22:18 | Lis*
Ahoj všichni!

Tak ze všeho nejdřív: doufám, že jste si všichni užili na maximum Vánoce a svátky! Snad Vám Ježíšek nadělil to, co jste si přáli a Vánoce proběhly v poklidu. :) Za druhé, přeju Vám všem jenom to nej, nej, nejlepší do nového roku 2015! Snad jste si užili Silvestra, ať už to bylo někde na party nebo i doma s rodinou. Jestli Vás to zajímá, já letos na Silvestra málem usnula ještě před půlnocí :D:D:D Předtím jsme ale s přítelem postavili malého sněhuláčka, což byl úspěch - je to už naše čtvrtá společná zima, ale první sněhulák! :D Hi.. Silvestr byl pro mě tedy moc fajn večer s mýma dvouma chlapama, a sice s mým klukem a Gustíkem, králičím mimčem (kterého jste mohli třeba vidět na instagramu) a je to ten nejkouzelnější malej tvoreček na světě - zrovna teď si ustlal za klecí :D.
Za třetí, moc moc se omlouvám, že delší dobou nevyšel žádný článek, ale asi to jen tak lepší nebude. Už od Vánoc (!!) mám v rozepsaných teorii o Hanně, ale svátky a všechno okolo (narozeniny mýho kluka, blížící se zkoušky, návštěvy ale i ten králičí prcek, kterýho už asi týden zlobí bříško a zítra pojedem k doktorovi) byly poněkud hektické. Dokonce jsem si před pár dny užila i výslech na stanici, jelikož mi někdo nejspíš ukradl telefon, ale už se naštěstí našel :D. Tohle všechno je pro mě popravdě trochu novinka, každý rok mám touhle dobou plno volnýho času, klídku a pohody, ale teď je to popravdě opak... První a druhý svátek vánoční jsem třeba trávila s fonetikou a lingvistikou. Vzpomínám na "zlatej gympl" a nemůžu se dočkat, až budu mít po zkouškách, seminárkách a esejích. :( :D
Měla jsem v plánu co nejdřív ten článek dopsat, ale čím víc se blíží do školy (třeba hned v úterý mám 2 zápočty a 1 kolokvium -_-), tím víc si říkám, že se blogu začnu věnovat raději až po zkouškách. "Odfláknutý" článek by stejně nestál za nic a priority jsou někde jinde. Tak se omlouvám, článek měl být "loni", ale nakonec se to prostě protáhlo.
Zatím mi přejte, ať zvládnu zkoušky, ideálně na první pokus, abych se mohla vrátit co nejdříve :D
Tak se mějte krásně a ještě jednou, mějte nádherný a vydařený rok 2015!
Lis*