Nejoblíbenější na blogu - TEORIE PRETTY LITTLE LIARS [www]

Listopad 2014

PLL theory: UltimAte"ARIA IS A", season 4A

27. listopadu 2014 v 0:35 | Lis* |  Aria
Po dlouhé době mám pro vás zase článek o Arie (takže všichni podpůrci a odpůrci týhle teorie, připravte se!:D) - tentokrát jsou to náznaky na její účast v A-teamu, které jsme mohli zaznamenat během první půlky 4. série.
Obrázky a tím pádem i většina postřehů: idontneednoroad.tumblr.com
  • Ve scéně s mini-lhářkama (jejíž význam mi doteď zůstává neznámý:D) mini-Aria a mini-Mona točí ostatní lhářky na kolotoči - je to nějaký náznak, že právě oni dvě ostatní kontrolují?
  • Pamatujete si na scénu, kde si Aria představuje (/halucinuje), že kvůli ní zatkli Ezru? No, kdo by si tu scénu nepamatoval, když to tenkrát díky promům vypadalo že se taky stane něco zajímavýho ohledně Ezrii:D Každopádně, ta scéna nejdřív nevypadá vůbec jako představa nebo něco na způsob flashbacku, vypadá to dost skutečně.

PLL theory - #RIPMona - Kdo zabil Monu?

16. listopadu 2014 v 15:39 | Lis* |  Mona
Ahoj všichni!
Tak jak jsem slíbila, dnešní článek už bude ignorovat možnost, že by Mona přece jen mohla žít a zaměřím se jen na seznam potenciálních vrahů.
Ještě než se k tomu ale dostanu, bylo by fajn si ujasnit, kolik lidí v tom vlastně mohlo být zapleteno.
  • Už to bylo zmiňováno nespočtukrát, ale ještě ne mnou, tak přece jenom: v domě Mony byly pravděpodobně různé dvě blondýnky (i když ne nutně, paruka je v seriálu taky poměrně častým motivem). Takže shrňme to tak, že tam byly dvě různé "black hoodies". Příhodně ani jedny vlasy neodpovídají úplně Alisoniným, ty první jsou moc dlouhý, druhý naopak krátký (navíc Alison měla v daném díle vlasy natočený, a tamty jsou rovný).
  • Alison tím pádem sedí na popis vlasů "něco mezi" - kudrnatý, ale kratší než ty na první fotce. No, shodou okolností, možná tam byla (možná-třeba se pletu a vlasy "3" jsou to samý jako vlasy "1") i třetí osoba - a to právě Alison. Zatím to teda vypadá, že v tom byly zahrnuté 3 holky: jedna, co se dívala jak Mona vchází do bytu (kratší kudrnaté vlasy, trochu tmavší - ne uplně platinová blond; pravděpodobně Ali), pak vidíme po schodech jít dlouhovlasou blondýnku a do Moniného pokoje vcházet krátkovlasou... Uf. :D

PLL theory - #RIPMona - Předstírala Mona vlastní smrt?

8. listopadu 2014 v 18:42 | Lis* |  Mona
Bez delšího představování článku se vrhneme rovnou na teorii, ano?

Mohla Mona předstírat vlastní smrt?
Aneb otázka, kterou si pravděpodobně kladou všichni, které Monina nečekaná smrt zasáhla.
Takže, důvody, proč by tahle teorie MOHLA být pravdivá:
  • Mona tak trochu ovládá "umění" falešné smrti - (údajně) pomohla Alison zfalšovat vlastní smrt - a všichni víme, že téhle lži všichni uvěřili, a to na hodně dlouhou dobu. Myslím, že už jsem někde ale zmiňovala, že Alison v tomhle tak úplně nevěřím (během seriálu jsme dostali hodně náznaků na to, že Alison sama plánovala dlouho dopředu vlastní zmizení). Hmm, dobře, ale i za předpokladu, že Alison si zmizení naplánovala sama, kdo dohnal Spencer do blázince tak, že jí donutil uvěřit, že je Toby mrtvý? Správně, Mona.
    image

PLL Halloween Special 2014!

1. listopadu 2014 v 20:25 | Lis*
Aneb "We Love You To DeAth!"

Jelikož čas v Rosewoodu plyne pomalu, bohužel letos nebylo možné dopřát nám klasický Halloweenský díl, ale aby jsme my, fanoušci, nebyli smutní, dostali jsme příležitost "pokecat" s producenty a herci z PLL.
Ještě než se začnu věnovat samotnému speciálu, ještě bych se ráda na chvilku zdržela u časového plynutí v PLL... Protože si nejsem jistá, kdy jindy bych měla příležitost napsat WHAT THE ACTUAL FUCK MARLENE, YOU DON'T MAKE ANY SENSE!!! Možná úplně všichni nevíte, že naše lhářky jsou už od začátku 3. série POŘÁD v maturitním ročníku (3x01 - holky slaví, že to "přežily" až do čtvrťáku, kdy Emily připomíná, že ne všichni to bohužel přežili, čímž naráží na Mayu, jejíž tělo se našlo na konci 2x25.
Díl 3x01 se proto odehrává na konci prázdnin/na začátku roku, konkrétně teda první díl se odehrává v srpnu 2011 (viz [www]). Ve třetí sérii běží čas ještě jakž takž logicky, 13. díl 3. série se odehrává na Halloween, a sice 31.10.2011. Tady ale už veškerá logika končí...
... Protože od Halloweenskýho dílu ze třetí série (3x13, 31. 10. 2011) do nadcházejícího Vánočního dílu (5x12, 24/25.12.2011) uběhly v PLL světě necelé dva měsíce!!!!! :D Jinak můžete namítat, že to tak vlastně není a nemůže být, vždyť jsme přece ve 4. sérii Halloweenský díl dostali... No jo, jenomže to nebylo "na Halloween", jednalo se o díl, který byl sice strašidelný a byl označen za Halloweenský speciál, ale tou dobou v Rosewoodu Halloween nebyl... Holky šly jen na "obyčejnou party na hřbitově" v creeptownu Ravenswoodu. Sama Marlene uznala, že ví, že je to nesmysl, ale tak nějak se nedalo nic dělat, když chce mít pořád holky na střední, nehledě na to, že se seriál těší nečekanému úspěchu a je proto třeba ho prodloužit :D