Nejoblíbenější na blogu - TEORIE PRETTY LITTLE LIARS [www]

Říjen 2014

Po delší době... :)

28. října 2014 v 21:53 | Lis* |  About me
Ahoj všichni, tak Vás po delší době zdravím... :)
A ano, vím, že to byla opravdu delší doba, co jsem se naposledy ozvala. Je pro to i pár důvodů, které jsem veřejně na blogu opravdu nechtěla vůbec rozebírat, ale nakonec aspoň přece jen něco napíšu. Koncem srpna jsem jen napsala, že se "něco stalo" a byla jsem z toho tak hotová, že jsem nenapsala ani článek na který jste všichni čekali, a sice na článek o finálovém díle. To "něco" co se stalo bylo, že jsem přišla o blízkého člověka. Po tom jsem se ale aspoň trochu "oklepala" a snažila se v blogu pokračovat, ale už po jednom článku jsem tak nějak cejtila, že mi dochází celkem dost inspirace (ačkoliv jsem přesně věděla o čem chci psát) a musela jsem se do toho dost přemlouvat... A to je něco, co by blogger neměl nikdy dělat. To je snad radši i lepší nepsat vůbec.
Jenže já se psát snažila. Momentálně mám v rozepsaných asi 3 články, ale nějak jsem se nedokázala ani do jednoho pořádně "zažrat" a po vydání by snad fakt nestály za nic. A navíc jsem zjistila, že mě osobně prospíval mnohem víc můj nový "vysokoškolský" život, mám okolo sebe plno nových lidí a celkově je to úplně jinej svět... Když jsem se snažila v článcích analyzovat ztrátu-smrt a další záležitosti, nějak mi to prostě nedělalo dobře (i když jde jen o "blbej" seriál a já si to pořád připomínala).
Jak ubíhaly týdny od posledního updatu, tak nějak mi bylo jasné, že se budu muset aspoň okrajově zmínit o tom, co se stalo (abyste měli nějaké vysvětlení k týhle odmlce) a i když jde jenom o pár slov, hrozně moc se mi nechtělo se k tomu vracet, tak jsem to pořád odkládala. Jenže jsem si zároveň uvědomovala, že mi blog začíná hrozně chybět, stejně tak jako i komunikace s Vámi. Takže jsem prostě sedla, vyplodila tenhle nesmysl a je to. :)
A nějakej závěr z tohohle všeho? Vy a blog mi hrozně chybíte a já chci v blogaření pokračovat. Jenže mám trochu pocit, že by mě to bavilo o něco víc, kdyby došlo k nějaký změně - jak ve "formátu" tak i v obsahu. Ráda bych blog obnovila a soustředila se klidně i na víc seriálů a nebo založila facebookový stránky pro kratší updaty, co by na samostatný článek nestačily nebo twitter, ale ten se tady v ČR moc nepoužívá, tak nevím, jakej by měl úspěch a jestli vůbec nějakej :D .. Popravdě už trochu delší dobu přemýšlím na "přestěhování se" na tumblr.com a pořád mě to docela láká, jelikož blogařská komunita tam je o dost větší a popravdě i o dost pestřejší, než zdejší blogy. Jenže je to za Áaaa hodně práce a hlavně za Béé by vznikla jazyková bariéra, jelikož ne všichni tady si jsou zvyklí na anglické posty. Takže tuhle myšlenku zatím odkládám někam hodně daleko, ale úplně to nevylučuju, protože mě to tam tak nějak táhne:D (a je to zvláštní, ale poslední dobou mi přijde mnohem přirozenější psát v angličtině, jelikož mě ve škole dost úspěšně anglizujou, nevím co jsem naposled psala česky kromě smsek:D).
Nevím... Viděla bych to tak, že nejdřív napíšu něco aktuálnějšího a taky to, co máte slíbeno (Halloween special/návrat k finálovýmu dílu/nějaký očekávání na další sérii, další teorie...) a pak prostě uvidím. Mám pár nápadů, ale popravdě si nejsem moc jistá, jak byste je přijali :D :)
No, tohle už je asi všechno. Tak se zatím mějte :)
Lis*