Nejoblíbenější na blogu - TEORIE PRETTY LITTLE LIARS [www]

Srpen 2014

PLL - Aneb co se v posledních dílech vlastně stalo?

30. srpna 2014 v 15:53 | Lis* |  Recaps
Ahoj všichni, na úvod mě nechte říct... Děkuju. Když jsem slíbila článek a nakonec jsem se na vás vlastně vykašlala, čekala jsem nepříjemné komentáře a hodně zlý "otázky" (=otázky na asku bez otazníku:D) - ale vy jste to vzali :). Nechci rozebírat co se stalo, protože jsou to moje osobní záležitosti, jenom řeknu, že si neumím představit nikoho kdo by v mojí situaci byl schopný myslet na seriál (a ještě k tomu psát sarkastický a pohodový článek:D). Každopádně i tak jsem čekala haldu odporu a jsem neuvěřitelně ráda, že jste to pochopili. Díky ,)

A teď už k samotnému článku... V PLL se toho TOLIK stalo od doby, co jsem napsala poslední článek. Jako vážně! Kdybych měla zapátrat i trošku dál do paměti a vymyslet nejvíc šokující moment, bylo by to spojenectví Ali/Cyrus. Upřímně musím říct, že když jsem se na díl koukala, na konci jsem zjistila, že vlastně skoro ani nevím co jsem to viděla. Byl to pořádnej šok! A taky jsem měla hroznou radost z toho, že konečně vidíme Ali v pravým světle! Nechápejte mě špatně - Ali je neuvěřitelná mrcha, ale právě to se mi na ní líbí. Mám ráda Alison jakožto zápornou postavu. Když byla tak nechutně přeslazená, neměla jsem jí ani trochu ráda a vždycky když se objevila s tím jejím tragickým výrazem, měla jsem chuť tu scénu přetočit. Ale řeknu vám, když jsem viděla starou dobrou Ali, skoro mi běhal mráz po zádech. Konečně!

Aktuální info

12. srpna 2014 v 23:26 | Lis* |  Site info
**********************************edit***************************
strašně se vám omlouvám, ale článek dneska (sobota) nenapíšu a nevím, kdy jo... osobní důvody, článek by stejně nestál za nic, nezlobte se prosím

Ahooj, všichni! :D :)
Tak už jsem doma z dovolené, kterou jsem si mimochodem maximálně užila :) Bohužel se ale pořád nemůžu věnovat blogu tolik, jak jsem chtěla. Našla jsem si totiž naprosto skvělou brigádu, bohužel si za ní ale musím doject a většinou to vychází tak, že vyjdu z baráku v půl 8 a vrátím se v 8 večer, kdy už potřebuju vypnout :) Počítám proto, že čas na blog bude spíš jenom o víkendy, to mám volno, na druhou stranu je to ale taky čas, kdy bych se ráda věnovala příteli a kamarádům :D Hahaa, jsem hrozná vím, ale blog chci brát jako koníček a ne jako povinnost, proto mě neukamenujte :)) Budu se prostě snažit psát co nejvíc to půjde, zároveň ale doufám, že pochopíte mojí sníženou aktivitu jak tady, tak třeba i na asku.


Lis*